Didim Akbükte deniz manzaralı dubleks daireler

DETAYLAR

"Aksoy Konakları " Akbük'teki ayrıcalığınız...

DETAYLAR
Manzaralı dubleks daireler... Kaliteli malzeme ve 1. sınıf işçilik

Yaşamın güzellikleri sizin için yeniden şekilleniyor.

DETAYLAR
10 yıl yapısal garanti Hemen tapu, Banka kredisine uygun konutlar.
10 yıl yapısal garanti

YAŞAMIN TÜM GÜZELLİKLERİ SİZİN İÇİN YENİDEN ŞEKİLLENİYOR!

Proje Hakkında

Ege Bölgesi'nin yükselen değeri Akbük beldesinde, AKSOY KONAKLARINDA yeni bir hayat sizleri bekliyor. 15.500 m² alan üzerinde 18 Blok, 108 Dubleks Daireden oluşan 8 farklı tipte dubleks daire seçeneği ile yaşam standartlarınız yeniden şekilleniyor. Tüm bölümleri özel olarak tasarlanmış dairelerde konfor ve kalite esas alınmıştır. 8.500 m² yeşil alan sunan projemiz Ege'nin mavisi ile sizleri yılın her döneminde Akbük'e davet etmektedir.

Aksoy Konakları eşsiz deniz ve doğa manzarası sunan mevkide ve sağlık problemlerinize iyi gelecek iklimde, bol oksijenli, düşük nemli havası ile sizlere yeni bir yaşam sunmaktadır. Şehir stres ve gürültüsünden uzakta, doğa ile baş başa yılın her mevsimi kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissettirecek seçkin kompleksimizde sosyal tesis olanakları ile keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

Panoramik Akbük, Didim ve Bodrum yarımadası manzaralı tüm dairelerimiz Aksoy İnşaat kalite ve güvencesi ile sağlam zeminde modern inşaat teknikleri ile yükselmektedir.

Akbük Hakkında

Akbük, Didim'e 20 km. Bodruma 85 km ve Kuşadasına 70 km uzaklıktadır.Belde doğal limana ve 15 km'lik sahil şeridine sahiptir. Muhteşem doğası ve güzel sahilleriyle tam bir tatil cenneti olan Akbük, farklı mekanlar arayanlar için ideal bir coğrafyadadır.

Akbük, gürültüden uzak, oksijeni bol, nem oranı düşük, tertemiz havası ile özellikle sağlık turizmi Için Ideal bir yerdedir. Denizin mavisi Ile ormanın yeşilinin buluşma noktasında tatil yapmayı arzulayanlar için bulunmaz bir cennettir. Hızlı gelişimi ile bugün önemli bir turistik potansiyefin var olduğu Akbük. Avrupalı ve yedi turistlerin gözde merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Akbük pek çok tarihi ve turistik yerleşim bölgesinin merkezinde yer almaktadır.

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.Satış departmanımız 1 saat içinde size proje hakkında geri dönüş yapacaktır. Teşekkür ederiz.Müşteri geri dönüşleri 08:00 - 21:30 saatleri arasında yapılmaktadır.